Restauracja Kmicic na Starówce (Centrum)

front-kmicic

Zapraszamy do przyjaznych wnętrz restauracji Kmicic od lat wpisanej w krajobraz Starego Miasta Warszawy. Specjalnie dla Państwa została przygotowana karta dań podkreślająca najlepsze smaki  naszej rodzimej kuchni.

Restauracja Kmicic to przyjazne miejsce z atmosferą sprzyjającą relaksowi, gdzie swój głód będziecie Państwo mogli zaspokoić daniami kuchni polskiej. Serwowanymi tutaj deserami, kawą i herbatą wprowadzimy naszych gości w doskonały nastrój nawet w deszczową pogodę.

Mieścimy się u zbiegu ulic Piekarskiej i Piwnej, najdłuższej ulicy warszawskiego Starego Miasta. W naszych wnętrzach starym fotografiom, na których odnajdą Państwo ducha przedwojennej Warszawy z uznaniem przygląda się Kmicic zawadiaka. Ten staropolski bohater zwabiony sympatyczną atmosferą miejsca postanowił zatrzymać się w naszej restauracji na dłużej. W okresie wiosenno-letnim zapraszamy również do naszego ogródka na Zapiecku.

Wszystko to czyni naszą restaurację doskonałym miejscem dla miłego spędzenia czasu z rodziną, przyjaciółmi, na spotkaniu w gronie współpracowników, znajomych, czy przyjęciu okolicznościowym.

Wszystkich, którzy już u nas gościli zapraszamy ponownie, a tych którzy nas jeszcze nie znają zachęcamy do odkrywania smaków i uroków tego miejsca.

Kmicic to warszawska restauracja dla osób chcących odkryć prawdziwość kuchni polskiej. Nasza restauracja to miejsce spotkań biznesowych, spotkań towarzyskich. Zapewniamy swobodę rozmowy z dyskrecją oraz przyjemność płynąca ze smaków i aromatów dobrej kuchni.

W karcie znajdziecie Państwo zimne oraz ciepłe przekąski, zupy, dania tradycyjne, dania z dziczyzny, sałatki oraz desery. Nasza restauracja może poszczycić się bogatą historią, niepowtarzalnym i najlepszym klimatem oraz ciekawą aranżacją wnętrza. To niesamowite miejsce gdzie można skosztować wspaniałości kuchni polskiej oraz podziwiać uroki warszawskiego Starego Miasta.

Nasze ceny są konkurencyjne w stosunku do innych warszawskich oraz polskich restauracji. Oferujemy również posiłki dla szerszego grona w atrakcyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy wycieczki turystyczne  i wycieczki szkolne do skosztowania naszych specjałów. W naszej restauracji zatrudniamy profesjonalną obsługę, która zapewni Państwu najwyższy komfort, szybkie podanie zamówienia i kompleksową obsługę.