Imprezy okolicznościowe

Każde przyjęcie okolicznościowe, niezależnie od rodzaju, wymaga szczególnej oprawy - starannie przygotowanego menu, przyjaznej atmosfery oraz profesjonalnej obsługi. To wszystko oferuje Restauracja Kmicic, dlatego też wybierając miejsce na przyjęcie okolicznościowe warto odwiedzić właśnie nas.

Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia w organizacji różnego rodzaju przyjęć. Dołożymy wszelkich starań, aby każdą imprezę dostosować do Państwa indywidualnych oczekiwań. Nasza oferta obejmuje organizację spotkań biznesowych, eventów firmowych(wigilie firmowe), imprez okolicznościowych (chrzciny, komunie, rocznice, wesela, urodziny itp.) oraz przyjęć świątecznych.

Niezapomniane imprezy okolicznościowe – Warszawa

Specjalnością naszej restauracji są imprezy okolicznościowe organizowane według indywidualnych oczekiwań klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby każde spotkanie było dopięte na ostatni guzik, a pomysły naszych klientów zrealizowane na najwyższym poziomie. Przyjęcie okolicznościowe zawsze planujemy tak, aby podkreślić charakter uroczystości, dobierając odpowiednie dekoracje tematyczne.

Korzystając z naszych usług, mogą Państwo wybrać poszczególne dania i przystawki uwzględnione w specjalnie skomponowanym menu,

Organizowane przez nas imprezy okolicznościowe wyróżniają się niezwykłą starannością przygotowanych dań oraz całej oprawy sali.

W ramach usługi zapewniamy:

  • przystawki,
  • dania ciepłe i bufetowe,
  • słodkie i słone przekąski,
  • gorące i zimne napoje,
  • świeże owoce.

Przyjęcie okolicznościowe obsługiwane jest przez doświadczony personel, a potrawy przygotowywane są przez naszego szefa kuchni zgodnie z Państwa wymogami. Serwowane dania bazują na świeżych i wysokiej jakości produktach, co zapewnia ich wyjątkowy smak.

Wnętrza naszej restauracji sprzyjają celebrowaniu najważniejszych chwil. Otoczenie kameralnych murów tworzy wyjątkowy klimat i przyjemną atmosferę, dzięki którym każde przyjęcie okolicznościowe jest przeżyciem niepowtarzalnym. Każda z naszych dwóch sal może pomieścić około 25 osób w przypadku przyjęć "zasiadanych". Organizujemy również przyjęcia typu "standing party" oraz plenerowe. Jesteśmy zorientowani na potrzeby klientów, dysponujemy wykwalifikowanym zespołem, a w nasze działania wkładamy serce. Dlatego zachęcamy Państwa do podzielenia się z nami Waszym pomysłem na przyjęcie, który my postaramy się zrealizować.

Restauracja Kmicic - przyjęcia okolicznościowe na najwyższym poziomie

Imprezy okolicznościowe organizowane w restauracji Kmicic w centrum miasta Warszawa zawsze są niezapomniane!. Zasmakuj naszej polskiej kuchnii na starówce! Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi zestawami menu i zachęcamy do współpracy.