Przyjęcie weselne

Wymarzona restauracja na przyjęcie weselne

Organizacja przyjęcia weselnego wymaga zaangażowania czasu i energii, a i to nie gwarantuje, że Ten Szczególny Dzień nie przywita nas przykrą niespodzianką... Żeby tego uniknąć polecamy wesele w restauracji. Przyjęcie weselne w restauracji to doskonała alternatywa dla Domu Weselnego lub dużej sali bankietowej, zwłaszcza dla Młodych Par, które marzą o kameralnej uroczystości w gronie najbliższych.

Przyszłym Nowożeńcom poszukującym wymarzonej restauracji na przyjęcie weselne w Warszawie polecamy Restaurację Kmicic. Restauracja dysponuje dwiema salami, w których łącznie możemy ugościć 50 osób. W zależności do preferencji Młodej Pary jedna z sal może zostać zaaranżowana pod przyjęcie zasiadane dla 25 osób, a drugą możemy przeobrazić w najprawdziwszy w świecie parkiet.

Co jeszcze przemawia za wyborem restauracji na przyjęcie weselne?

Jako doświadczony organizator przyjęć okolicznościowych oferujemy Naszym Klientom kompleksową obsługę uroczystości – od aranżacji sali, przez pomoc w ułożeniu menu, po profesjonalny i dyskretny serwis kelnerski, który przez cały czas trwania wesela dba o to, żeby Państwa gościom niczego nie zabrakło.

Wieloletnia obecność na rynku w połączeniu z bardzo dobrą znajomością branży przekładają się na liczne kontakty biznesowe, dzięki którym możemy zapewnić kompleksową organizację przyjęcia wraz z usługami florystycznymi i cukierniczymi. Zadbamy również o odpowiedni dobór win oraz inne alkohole. A dla najmłodszych uczestników przyjęcia przygotujemy specjalne potrawy z bogatego menu dla dzieci.

Wesele w restauracji – Warszawa

Marzycie o kameralnym przyjęciu weselnym? A może tylko eleganckim i wykwintnym obiedzie dla najbliższych? W takim razie wesele w restauracji jest propozycją dla Was.

Trochę w kontrze dla hucznych zabaw weselnych, znacznie częściej z potrzeby serca kameralne wesela w restauracji stają się coraz bardziej popularne wśród Nowożeńców w Polsce. Parom z terenu miasta Warszawa poszukującym idealnej restauracji na wesele pragniemy zaproponować nasze skromne usługi.

Od lat z sukcesami obsługujemy imprezy okolicznościowe i biznesowe, wykraczają daleko poza oczekiwania Naszych Gości. W zależności od formuły bankietu oraz preferencji Młodej Pary zapewniamy:

  • przystawki,
  • dania ciepłe i bufetowe,
  • słodkie i słone przekąski,
  • desery,
  • gorące i zimne napoje,
  • świeże owoce,
  • możliwość zamówienia tortu weselnego w zaprzyjaźnionej cukierni.

Nad prawidłowym przebiegiem przyjęcia czuwa profesjonalny personel, który dba o komfort i zadowolenie gości.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z proponowanym menu okolicznościowym oraz kontaktu. W odpowiedzi na Państwa indywidualne oczekiwania podejmiemy się również organizacji przyjęcia weselnego w plenerze.