Rocznica ślubu

Doskonała restauracja na rocznice ślubu

Rocznica ślubu to szczególna uroczystość, którą chcemy celebrować w gronie najbliższych. Taką możliwość daje nam restauracja na rocznice ślubu, której wykwalifikowany personel zatroszczy się o każdy szczegół uroczystości – do aranżacji sali, po dyskretny serwis kelnerski.

Jedną z najlepszych restauracji na rocznicę ślubu w Warszawie jest zlokalizowana w ścisłym centrum miasta Restauracja Kmicic, w której od lat z sukcesami obsługujemy przyjęcia okolicznościowe oraz imprezy firmowe odpowiadając na zróżnicowane oczekiwania Naszych Gości.

Rocznica ślubu w restauracji – Warszawa

Jako restauracja na rocznicę ślubu oferujemy Naszym Gościom kompleksową obsługę wydarzenia, które – w zależności do Państwa preferencji – możemy zorganizować w ramach tradycyjnego bankietu zasiadanego lub nowoczesnego standing party. Dysponujemy dwiema salami, które mogą łącznie ugościć 50 osób (każda sala oferuje 25 miejsc siedzących). Przyjęcie rocznicowe możemy zorganizować w jednej lub obydwu salach.

W ramach standardowej obsługi imprez okolicznościowych oferujemy:
  • aranżację i dekorację sali,
  • przystawki,
  • dania ciepłe i bufetowe,
  • słodkie i słone przekąski,
  • gorące i zimne napoje,
  • świeże owoce,
  • serwis kelnerski.

Dodatkowo istnieje możliwość zmówienia tortu oraz innych słodkich deserów w zaprzyjaźnionej cukierni, dzięki czemu powierzając nam organizację swojej rocznicy ślubu nie musicie się Państwo niczym troszczyć. Wszystko zostanie przygotowane zgodnie z Państwa życzeniem, a o zadowolenie gości z obsługi zadba nasz niezawodny serwis kelnerski.

Restauracja nie tylko na rocznice ślubu

Rocznica zakończenia leczenia, rocznica przejścia na emeryturę, rocznica osiągnięcia sukcesu w życiu zawodowym lub prywatnym... – życie daje nam wiele okazji do świętowania w gronie rodziny i przyjaciół. Korzystajmy z nich powierzając obsługę uroczystości zespołowi profesjonalistów.

Niezależnie od tego, czy planujecie Państwo organizację rocznicy ślubu czy innego ważnego wydarzenia w Państwa życiu jesteśmy do dyspozycji. Bogate doświadczenie i doskonała znajomość branży pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na Państwa potrzeby w zakresie organizacji bankietów i przyjęć okolicznościowych. Dzięki temu przyjęcia rocznicowe organizowane w Restauracji Kmicic w Warszawie są zawsze udane i na długo zapadają w pamięci uczestników.

Klientów zainteresowanych organizacją przyjęcia w stylowych wnętrzach Kmicica zapraszamy do zapoznania się z przykładowym menu okolicznościowym i kontaktu z Menadżerem lokalu. Wspólnie określimy Państwa potrzeby i oczekiwania względem organizacji bankietu i kompozycji menu.