Romantyczna restauracja

Idealne miejsce na randkę – Restauracja Kmicic w Warszawie

Zaplanowanie idealnej i romantycznej randki nie jest proste – musimy po pierwsze wybrać odpowiednią scenerię, a ponadto znaleźć zaciszne lokum, które wpiszę się w wymarzoną atmosferę. Z nami jest to możliwe – Restauracja Kmicic zlokalizowana na warszawskiej Starówce to miejsce, w którym możesz liczyć na pomoc w romantycznym uniesieniu.

Nasza romantyczna restauracja w Warszawie to nie tylko gwarancja przepysznego polskiego menu, ale przede wszystkim niezawodna obsługa, która pomoże ci w realizacji twoich planów. Podczas dokonywania rezerwacji powiedz nam, jakie są twoje oczekiwania, a my zadbamy o ich wykonanie. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań, zwłaszcza jeśli myślisz o nietuzinkowych zaręczynach.

Romantyczna restauracja Warszawa

Restauracja Kmicic dzięki lokalizacji na warszawskiej Starówce będzie doskonałym zwieńczeniem romantycznego spaceru pomiędzy urokliwymi kamienicami, jak i po wypoczynku w otoczeniu nowoczesnych fontann. Jesteśmy otwarci bez względu na pogodę i oferujemy sezonowe menu, które z pewnością przypadnie do gustu każdemu.

Ogromnym atutem naszego lokalu jest jego wyjątkowa aranżacja, która przeniesie was na szlachecki dwór. Dopełnieniem tej atmosfery jest oczywiście nasze bogate menu, które stale przyciąga nawet najwybredniejszych klientów.

Oświadczyny, rocznica i randka – romantyczna restauracja Warszawa

W życiu zakochanych znaczenie mają gesty i wspólne spotkania sam na sam. Wiemy, jak ważne w takim momencie jest znalezienie odpowiedniego, dyskretnego i zacisznego miejsca, dlatego w Restauracji Kmicic mamy dla ciebie specjalne stoliki, przy których będziesz osłonięty od oczu pozostałych gości.

W zbudowaniu romantycznej atmosfery pomocny będziesz nasz wykwalifikowany i wspaniały zespół, który pomoże w dobraniu odpowiednich trunków i potraw, będzie zawsze obok ciebie gdy tego potrzebujesz, a jednocześnie niewidoczny gdy chcesz pozostać z ukochaną osobą sam na sam.

Specjalizujemy się w organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych zachowując właściwą dyskrecję i profesjonalizm, dlatego też doskonale rozumiemy jak ważne jest aby romantyczna kolacja – wasza pierwsza wspólna lub z okazji kolejnej rocznicy – przebiegała bez najmniejszych zakłóceń.

Zapraszamy do rezerwacji stolika w naszej romantycznej Restauracji Kmicic na Starym Mieście w Warszawie. Z przyjemnością spełnimy twoje życzenia by wieczór, który u nas spędzisz był dokładnie taki, jaki sobie zaplanowałeś.