Spotkanie firmowe

Restauracja na spotkanie firmowe

W życiu firmy jest wiele okazji, które można uczcić spotkaniem w restauracji. Jubileusz firmy… Wyróżnienie w prestiżowym rankingu… Wigilia firmowa… Spotkanie ze znaczącym kontrahentem… Przedsiębiorców poszukujących restauracji na spotkanie firmowe na terenie miasta Warszawa zachęcamy do zapoznania się z ofertą spotkań biznesowych w Restauracji Kmicic. Nasza restauracja od lat z sukcesami organizuje spotkania firmowe różnego formatu, zarówno dla klientów i partnerów biznesowych, jak i pracowników firm. Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze imprez firmowych oraz spotkań okolicznościowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Co wyróżnia nasze spotkania firmowe?

Restauracja Kmicic to przestronny lokal, w którym możecie czuć się swobodnie i miło spędzać czas delektując się specjałami naszego Szefa Kuchni. W zależności od charakteru spotkania firmowego możemy ugościć do 50 osób w ramach eventu zasiadanego i około 25 w wariancie z imprezą taneczną. Jako restauracja na spotkanie firmowe zapewniamy:

  • przygotowanie lokalu pod konkretną uroczystość, wraz z wystrojem i dekoracjami,
  • możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni i ustawienia stołów w wariancie najbardziej dogodnym dla uczestników spotkania,
  • wyborne dania przygotowane przez doświadczonego szefa kuchni,
  • profesjonalną i przyjazną obsługę,
  • swobodną atmosferę, dzięki której każdy czuje się w naszym lokalu niemal jak w domu, zrelaksowany i wolny od trosk.

Lokal, jedzenie, obsługa – wszystkie te elementy decydują o sukcesie organizowanych przez nas spotkań firmowych, które za każdym razem przygotowujemy zgodnie z oczekiwaniami oraz zaleceniami klienta.

Spotkanie firmowe - Warszawa

Restaurację Kmicic znajdziecie Państwo w malowniczej lokalizacji przy ulicy Piwnej 27 na Starym Mieście. Dogodna lokalizacja oraz elegancki wystrój lokalu sprawia, że jesteśmy jedną z najlepszych restauracji na spotkanie firmowe w Warszawie. Nasza restauracja z kuchnią polską to także doskonały punkt rozpoczęcia lub zakończenia wycieczki po Starym Mieście, na którą możesz zaprosić swoich zagranicznych kontrahentów.